telebim bezszwowy nec x464un z ramą easyframe 2

Jakość jakiej jeszcze nie było, możliwości, dzięki którym instalacja staje się prostsza, a obraz osiąga niespotykaną dotąd głębię i wyrazistość –  to tylko niektóre z zalet, jakie prezentuje najnowsza generacja monitorów NEC X464UN.

Do czego służą multimedia na stoiskach targowych? Czy są tylko elementem scenograficznym zwracającym uwagę zwiedzających, czy może dają coś więcej?

W kwietniu już po raz kolejny wrocławski Teatr Muzyczny Capitol przedstawi nieprzeciętny, wizjonerski spektakl „Ja Piotr Rivière…”.

152

Największy ekran Plazmowy na świecie – Panasonic Ultra HD 3D 152” czyli energooszczędność i wydajność zagwarantowana dzięki nowoczesnej technologii.

Od wielu lat na łamach profesjonalnych portali technicznych oraz branżowych magazynów czytamy o kolejnym przełomie w dziedzinie projekcji multimedialnych: projektorze wykorzystującym laser jako źródło światła.

Wykorzystanie wielkiego tabletu zamiast standardowej, nudnej prezentacji? Pionierskie i efektowne przedstawienie danych za pomocą technologii dotykowej.

Barco najmocniejszy projektor na świecie

BARCO HDQ2K-40 to ultrajasny projektor wykorzystujący jako źródło światła lampę Xenonową o mocy 7kW dzięki czemu moc strumienia świetlnego tego projekora osiąga 40K Lumenów.

Już dzisiaj we wrocławskim Capitolu odbędzie się premiera spektaklu „Ja, Piotr…”.

Poszukujemy zdolnych i energicznych osób do współpracy. Jeśli nie boisz się wyzwań, chcesz zdobywać doświadczenie i wykorzystywać swój potencjał, dołącz do nas.

Projekt up! Czyli jak poprowadzić promocję samochodu inaczej niż zwykle, nie tylko stawiając ładnie połyskujący przedmiot w centrum handlowym.

obsługa techniczna festiwalu

Festiwal TNM za nami. Kilka bardzo ciężkich dni pracy, nieprzespane noce i niezwykły wysiłek sprawiły, że koncerty takich gwiazd jak Hot Chip, Four Tet & Caribou, Miloopa czy Michael Mayer zostały magicznym i prawdopodobnie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich widzów.

Obsługa techniczna Gali otwarcia festiwalu Transatlantyk

W dniach 15-22 sierpnia zajmujemy się obsługą techniczną  Międzynarodowego Festiwalu Filmu i Muzyki „Transatlantyk”.

Audioprzewodnik datatone w Centrum Handlowym

Centrum Sztuki i Biznesu Stary Browar 50 50 jest przestrzenią spotkań ze sztuką i biznesem.

Za nami 2 tygodnie montaży i prób technik multimedialnych, świateł led i projekcji połączonych z interaktywnymi animacjami, specjalnymi kamerami i filmami w technice slowmotion.

Oficjalna premiera Roadshow VW UP! odbyła się w trakcie targów Motor Show w Poznaniu – teraz czas na kolejne miasta.

1 2 3 4