telebim bezszwowy nec x464un z ramą easyframe 2

Jakość jakiej jeszcze nie było, możliwości, dzięki którym instalacja staje się prostsza, a obraz osiąga niespotykaną dotąd głębię i wyrazistość –  to tylko niektóre z zalet, jakie prezentuje najnowsza generacja monitorów NEC X464UN.

Ekrany i płótna projekcyjne wykorzystywane są zarówno w trakcie konferencji, spotkań firmowych, projekcji filmów jak i tworzenia scenografii, podczas spektakli teatralnych czy eventów produktowych. Pamiętaj nie ma dobrej projekcji bez dobrego ekranu!

Do czego służą multimedia na stoiskach targowych? Czy są tylko elementem scenograficznym zwracającym uwagę zwiedzających, czy może dają coś więcej?

W kwietniu już po raz kolejny wrocławski Teatr Muzyczny Capitol przedstawi nieprzeciętny, wizjonerski spektakl „Ja Piotr Rivière…”.

152

Największy ekran Plazmowy na świecie – Panasonic Ultra HD 3D 152” czyli energooszczędność i wydajność zagwarantowana dzięki nowoczesnej technologii.

Od wielu lat na łamach profesjonalnych portali technicznych oraz branżowych magazynów czytamy o kolejnym przełomie w dziedzinie projekcji multimedialnych: projektorze wykorzystującym laser jako źródło światła.

Wykorzystanie wielkiego tabletu zamiast standardowej, nudnej prezentacji? Pionierskie i efektowne przedstawienie danych za pomocą technologii dotykowej.

Barco najmocniejszy projektor na świecie

BARCO HDQ2K-40 to ultrajasny projektor wykorzystujący jako źródło światła lampę Xenonową o mocy 7kW dzięki czemu moc strumienia świetlnego tego projekora osiąga 40K Lumenów.

Już dzisiaj we wrocławskim Capitolu odbędzie się premiera spektaklu „Ja, Piotr…”.

Poszukujemy zdolnych i energicznych osób do współpracy. Jeśli nie boisz się wyzwań, chcesz zdobywać doświadczenie i wykorzystywać swój potencjał, dołącz do nas.

Projekt up! Czyli jak poprowadzić promocję samochodu inaczej niż zwykle, nie tylko stawiając ładnie połyskujący przedmiot w centrum handlowym.

obsługa techniczna festiwalu

Festiwal TNM za nami. Kilka bardzo ciężkich dni pracy, nieprzespane noce i niezwykły wysiłek sprawiły, że koncerty takich gwiazd jak Hot Chip, Four Tet & Caribou, Miloopa czy Michael Mayer zostały magicznym i prawdopodobnie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich widzów.

Obsługa techniczna Gali otwarcia festiwalu Transatlantyk

W dniach 15-22 sierpnia zajmujemy się obsługą techniczną  Międzynarodowego Festiwalu Filmu i Muzyki „Transatlantyk”.

Audioprzewodnik datatone w Centrum Handlowym

Centrum Sztuki i Biznesu Stary Browar 50 50 jest przestrzenią spotkań ze sztuką i biznesem.

Za nami 2 tygodnie montaży i prób technik multimedialnych, świateł led i projekcji połączonych z interaktywnymi animacjami, specjalnymi kamerami i filmami w technice slowmotion.

1 2 3 4