Zadzwoń do nas, chętnie się spotkamy i opowiemy co możemy zrobić dla Twojej firmy

Nasi specjaliści

PIOTR MAJEWSKI

project manager

+48 607 990088
piotr.majewski@moov.pl

 

MAGDA SZARATA

project manager

+48 607 995588
magda.szarata@moov.pl

 

PIOTR KURZAWA

project manager

+48 607 996688
piotr.kurzawa@moov.pl

Dojazd

Kontakt

info@moov.pl

MOOV
UL. Kaliowa 40
60-175 Poznań

PODZIEL SIĘ

  • Facebook
  • Twitter
Newsletter
O nas

JESTEŚMY ZESPOŁEM

W pojedynkę nie można wygrać meczu! Dlatego my jesteśmy zespołem inżynierów, grafików, animatorów, producentów, specjalistów od projekcji wideo, dźwięku, światła. Nasza praca łączy kreatywne pomysły z inżynierską myślą.

 

USŁUGI

Dostarczamy profesjonalne rozwiązania multimedialne dla potrzeb konferencji, targów, wystaw, muzeów, prezentacji produktów kończąc na wielkich zapadających w pamięć przedsięwzięciach eventowych i telewizyjnych. Tym co nas wyróżnia to fakt, iż dysponując własnym sprzętem i najnowocześniejszym oprogramowaniem do produkcji multimedialnych, oferujemy innowacyjne rozwiązania, sprawiając, iż realizowane wydarzenia zyskują dodatkową wartość, wychodzą ponad oczekiwania widza.

 

FILOZOFIA

Nie jesteśmy zwykłą wypożyczalnią. Zależy nam na kompleksowej pracy z klientami – od pomysłu i kreacji, wizualizacji projektu, produkcji, na dokumentacji kończąc. Nasza idea to ‚spinanie’ tematów i rozwiązywanie problemów.

 

Doświadczenie

Na rynku działamy od wielu lat, zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów – od prostych systemów konferencyjnych po naprawdę duże wydarzenia. Wybraną część tych realizacji można obejrzeć w dziale PORTFOLIO. Szukasz czegoś innego, nowego? Nasz dział kreatywny pomoże Ci zrealizować własną wizję lub stworzy dla Ciebie zupełnie nowe doznanie multimedialne. Nasze doświadczenie pozwala nam zrealizować każdy, nawet najbardziej nieprawdopodobny projekt.