Projekt

GALA INTEGRACJI

Scenografia multimedialna i videomapping w trakcie Wielkiej Gali Integracji.

REALIZACJA:

Do projekcji wykorzystaliśmy projektor BARCO FLM HD18 o bardzo długiej ogniskowej 7,5-11 oraz ekrany LCD o przekątnej 65″

Multimedia: MOOV
Scenografia: Gosha Black


UŻYTE TECHNOLOGIE:

EKRANY PLAZMOWE PDP i LCD
PROJEKT SCENOGRAFII


GALA INTEGRACJI

W Sali Kongresowej PKiN odbyła się Wielka Gala Integracji – coroczna uroczystość organizowana przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Uroczystość podsumowała 15 lat działań stowarzyszenia na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnością. Podczas Gali, na której obecny był premier Donald Tusk, miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie konkursu ‚Warszawa bez barier 2009’ i ‚Oczy Otwarte 2009’ oraz wręczenie pięciu honorowych Medali Przyjaciela Integracji.

Podczas Gali, prowadzonej przez Dorotę Wellman i Marcina Prokopa, wstąpił zespół Audiofeels, Stanisław Soyka oraz artyści z niepełnosprawnością: Ewa Lewandowska, Romek Roczeń, a także młodzi muzycy z tegorocznej edycji programu Mam Talent: Mateusz Dębek i Marcin Wyrostek. Z okazji jubileuszu Stowarzyszenia na scenie i na ekranie pojawili się przyjaciele Stowarzyszenia m.in.: Kayah, Krystyna Janda, Beata Tyszkiewicz, Elżbieta Zającówna, Natalia Partyka, Michał Olszański, Hubert Urbański, Szymon Hołownia.

PODZIEL SIĘ

  • Facebook
  • Twitter