Projekt

KONFERENCJA BRITISH AMERICAN TOBACCO

Całościowa oprawa multimedialna podczas konferencji British American Tobacco w Instytucie Wysokich Napięć w Morach

NASZ ZAKRES DZIAŁAŃ

Projekt instalacji i dostawa sprzętu na potrzeby oprawy multimedialnej konferencji. Stworzenie niepowtarzalnych animacji 3D i 2D na potrzeby prezentacji managerów i całego zarządu British American Tobacco.


KONFERENCJA BRITISH AMERICAN TOBACCO

Firma MOOV była odpowiedzialna za niezwyklą oprawę multimedialną podczas konferencji sprzedażowej firmy British American Tobacco. Zapewniliśmy projekcje na 16 ekranach, z czego największy miał ponad 12,5 metrów szerokości i 7 metrów wysokości. Cała kompozycja z ekranów projekcyjnych miała wysokość ponad 15 metrów i szerokość ponad 57 metrów. Na potrzeby projekcji zapewniliśmy 9 projektorów Christie o mocy 20 000ansi i rozdzielczości FULL HD każdy. Całość kompozycji tworzyła jeden spójny obraz o rozdzielczości ponad 8K, synchronizowany dzięki systemowi serwerów multimedialnych Dataton Watchout.

Nasze studio dostarczyło pełną oprawę graficzna i animacyjną na potrzeby prezentacji przedstawicieli działów sprzedaży. Kilkuminutowe animacje 3D doskonale wpasowały się w rajdowy klimat eventu i zrobiły niesamowite wrażenie na gościach.

PODZIEL SIĘ

  • Facebook
  • Twitter