Projekt

Stoisko NISSENS

Wyjątkowy interaktywny projekt na potrzeby stoiska Nissens podczas targów Automechanika 2016 we Frankfurcie.

Nasz zakres działań:

Kompleksowa obsługa od pomysłu do realizacji. Do zadań MOOV należało stworzenie koncepcji na nowoczesną prezentacje oferty, zaproponowanie rozwiązań technologicznych, a przede wszystkim stworzenie widowiskowych animacji oraz zaprogramowanie systemu interaktywnego niezwykłych stołów dotykowych.


Stoisko Nissens

2 niezwykłe instalacje multimedialne zaprojektowane, aby przyciągnąć gości targowych oraz przedstawić niezwykle bogata ofertę produktów Nissens.

Instalacja holograficzna zbudowana na bazie dwóch ekranów led z bardzo drobnej diody HD2(pixel pitch 2,6mm) sterowana była za pomocą serwerów multimedialnych i systemu Watchout. Specjalny szklano-lustrzany ekran i przygotowane animacje tworzyły bardzo realistyczne wrażenie zawieszenie w przestrzeni trójwymiarowych komponentów samochodowych produkowanych przez klienta.

Dwa wyjatkowe stoły interaktywne sterowane były za pomocą tokenów oraz dotyku. Technologia Vision Through Screen umożliwiła zarządzanie prezentacją za pomocą rzeczywistych obiektów układanych na powierzchni monitora, które wykorzystaliśmy jako rotacyjne menu wyboru, a dodatkowe, szczegółowe informacje pojawiały się po dotknięciu przycisków. Specjalnie zaprojektowany interfejs był intuicyjny i łatwy w użyciu, dzięki czemu klienci mogli samodzielnie eksplorować bardzo bogate portfolio produktów i usług Nissens. Całość aplikacji stworzyliśmy w systemie Ventuz, który umożliwił animowanie wszystkich elementów w czasie rzeczywistym.

Całość stoiska spinały elementy graficzne specjalnie zaprojektowane zarówno do wykorzystania w instalacji holograficznej, w interfejsie stołów dotykowych, a także na banerach i materiałach drukowanych wyeksponowanych na stoisku. Zupełnie nowa i bardzo nowoczesna forma prezentacji została doceniona zarówno przez klienta, jak i gości stoiska, którzy bardzo chętnie korzystali z przygotowanych atrakcji.

PODZIEL SIĘ

  • Facebook
  • Twitter