Projekt

TROJANIE

Spektakl „Trojanie” w reżyserii Carlusa Padrissa, którego premiera miała miejsce 11 stycznia 2011 r. w Warszawie, to międzynarodowa koprodukcja polskiego zespołu Opery Narodowej w Warszawie oraz Opery w Walencji i Teatru Maryjskiego w Petersburgu.

TROJANIE

NASZ ZAKRES DZIAŁAŃ:

Kompleksowa obsługa i wynajem sprzętu multimedialnego, programowanie i realizacja obrazu z wykorzystaniem systemu Watchout.


UŻYTE TECHNOLOGIE:

PROJEKTORY MULTIMEDIALNE
SYSTEMY REALIZACJI WIZJI
PROGRAMOWANIE WATCHOUT
SERWERY WATCHOUT


TROJANIE

Nowoczesne i dynamiczne widowisko, będące połączeniem wyimaginowanej gry komputerowej opanowującej współczesny świat oraz konsekwencji rozwoju nowych technologii, które zagrażają bezpieczeństwu państw i społeczeństw. Przedstawienie obfituje w zaskakujące i trafnie dobrane rozwiązania sceniczne. Najistotniejszym z nich jest niewątpliwie szerokie wykorzystanie przygotowanych przez Francisco Aleu Rierę projekcji wideo. Rzucane na horyzont i na tiulową przesłonę zawieszoną przed sceną niejako wprowadzają bohaterów w sam środek komputerowej animacji. Wyświetlane tylko na horyzoncie, dopełniają wyrazu i dodają głębi monumentalnej scenografii Rolanda Olbetera. W każdym wypadku zaś pełnią ważne funkcje, ukazując to, co dzieje się za sceną lub w świadomości występujących postaci.

PODZIEL SIĘ

  • Facebook
  • Twitter
Podobne projekty