Projekt

VW UP ROADSHOW

Instalacja multimedialna sterowana za pomocą gestów widzów zrealizowana w formie roadshow odbywającego się w głównych miastach Polski.

PREZENTACJA VOLKSWAGEN UP!

CEL:

Stworzenie mobilnej ekspozycji w centrach handlowych, które w nowoczesny sposób pokazuje cechy użytkowe auta; roadshow dostępne dla każdego widza, który może równocześnie sprawdzić nowe funkcje samochodu oraz dobrze się przy tym bawić. Dużą mobilność wymuszały lokalizacje rozrzucone na terenie całego kraju (Poznań, Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Katowice i Trójmiasto) oraz napięty terminarz wydarzenia.


ZAKRES DZIAŁAŃ:

Projekt i wykonanie interaktywnej instalacji przy wykorzystaniu ekranów bezszwowych LCD oraz oprogramowania WATCHOUT.


VW UP ROADSHOW

Widzowie zachęcani byli do skorzystania z interaktywnej zabawy sterowanej za pomocą gestów dłoni. Dzieki tej ekspozycji użytkownicy mogli poznać możliwości Volkswagena UP!.  Specjalnie przygotowane interaktywne animacje wyświetlane były na telebimie składającym się z 16 monitorów bezszwoych NEC x461u. Dzięki oprogramowaniu Dataton Watchout animacje wyświetlane były w bardzo wysokiej rozdzielczości 4K (4 krotność obrazu HD). Zastosowanie tak wysokiej rozdzielczości pozwoliło uczestnikom zabawy obserwować obraz zawierający niezwykłą ilość detali.

PODZIEL SIĘ

  • Facebook
  • Twitter
Podobne projekty