Technologie

PROJEKTORY MULTIMEDIALNE

Oferujemy profesjonalne urządzenia projekcyjne o parametrach dopasowanych do Twojej realizacji. Dysponujemy urządzeniami o mocy 5.000 – 40.000 lumenów o rozdzielczościach HD jak i standardowych. Wszystkie oferowane urządzenia wyposażone są w komplet obiektywów umożliwiających wyświetlenie dowolnej wielkości obrazu z dowolnej odległości.

NOWOŚĆ ! W NASZEJ OFERCIE

PROJEKTORY

MULTIMEDIALNE

JAKIE PROJEKTORY OFERUJEMY

Oferujemy pełną gamę urządzeń projekcyjnych. Najnowsze projektory BARCO z serii HDX i HDF o mocy 20 000 i 26 000 ANSI lumenów. Nowe projektory wyposażono w opcję FLEX o możliwej regulacji jasności do 20 000 lumenów oraz opcję światło-na-żądanie, która daje możliwość dopasowania poziomu światła projektora do specyficznych potrzeb realizacji. Wszystkie projektory HDX wyposażone są w ksenonową lampę, projektory można łączyć aby uzyskać moc światła odpowiednio 40 000 ANSI lub 52 000 ANSI.

Wszystkie projektory dostępne są z pełnym zakresem obiektywów. Zarówno szerokokątnych jak i tele. Nowe projektory są wyposażone w wbudowany skaler obrazu umożliwaijący, takie funkcje jak wyświetlanie obrazów 3D, korekcję geometrii jak i inne zaawansowane funkcje.

Dzięki technologii 3-chip DLP, ksenonowej lampie i projekcji opartej na nowym bardzo kontrastowym silniku optycznym, Barco HDX gwarantuje niezwykłe odtworzenie barw co w tej kategorii projektorów czyni go praktycznie bezkonkurencyjnym

PODZIEL SIĘ

  • Facebook
  • Twitter
Inne technologie
Przykładowe projekty