Agencja Online

Jesteśmy jak agancja online realizująca eventy i wydarzenia hybrydowe. Nasz zespół składa się z inżynierów, grafików, animatorów, producentów i programistów. Myślimy i pracujemy zespołowo. Wierzymy w siłę synergii wspólnych pomysłów i wymiany doświadczeń. Myślimy nieszablonowo, łączymy technologię z designem. Nasze projekty zrealizowaliśmy wiele projektów – od prostych systemów konferencyjnych aż po wielkie, skomplikowane eventy nasze rozwiązania znajdziecie w instalacjach muzealnych i showroomach zarówno w Polsce jak i na świecie.  Ze względu na Pandemię wiele firm poszukuje aktywności w sieci, Jeśli interesują Cię eventy w sieci albo wydarzenia hybrydowe to zapewne szukasz agencji cyfrowej? 

agencja realizująca eventy w cieci

MOOV to nie tyle agencja eventowa czy firma multimedialna, co interdyscyplinarny dom produkcyjny. W zakresie naszych specjalizacji leżą projektowanie multimedialne i design interaktywnych doświadczeń. Nowoczesne technologie multimedialne, z którymi pracujemy, umożliwiają nam za każdym razem stworzenie produktu, który jest prawdziwie interaktywny

agencja online realizująca streaming

Współcześnie sztuka ma za zadanie angażować, inicjować aktywność. Wiedząc o tym ciągle rozwijamy w MOOV interaktywne rozwiązania

Interaktywność nowych mediów opisuje nawet Encyklopedia Zarządzania, zauważając, że takie media wyróżnia jakość, dostępność i funkcjonalność. 

Interaktywna agencja online

Ze względu na rozwój technologiczny, dominującym pojęciem w szkolnictwie przestaje być interaktywna zabawka, a coraz częściej pojawia się rozmowa o programie komputerowym, sprzęcie elektronicznym, pozwalającym uczniom na ćwiczenia interaktywne. W MOOV oferujemy technologie takie jak ściana interaktywna czy stół interaktywny, mogące posłużyć jako pomoce naukowe na każdym poziomie edukacji.

e-event.org

moov.eu

 

eventy online, streaming

wydarzenia online

grafika i animacje

showroomy

instalacje interaktywne

premiery produktów

multimedia na scenie

video produkcja