PROJECT MANAGER

Poszukiwana/Poszukiwany – Project Manager z minimum 2-3 letnim doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku. Jeśli pracowałeś/aś pracujesz w agencji reklamowej lub agencji eventowej, kierowałaś/eś procesem produkcyjnym w filmie, reklamie, animacji  – poszukujesz  nowych wyzwań i rozwoju zawodowego. Ta oferta jest dla ciebie!

Nasze usługi polegają na projektowaniu i realizacji nowoczesnych rozwiązań multimedialnych. Tworzymy oprawę wizualną, animacje i grafiki 3D, interaktywne prezentacje i instalacje multimedialne. W trakcie pandemii zdigitalizowaliśmy nasze eventy i znaleźliśmy nowe narzędzia komunikacji dla naszych klientów. Efekty naszych prac trafiają do klientów z całego świata i są obecne, często razem z nami, na najciekawszych eventach, wystawach czy targach. Teraz świat stał się bardziej hybrydowy i zanosi się, że tak już zostanie. Aktualnie szukamy kogoś, kto dopełni nasz zespół w roli Project Managera, który realizuje KPI’e i nie straszne mu deadliny!

Project Manager
full-time
30.06.2023

ZAKRES ZADAŃ:

• prowadzenie projektów w zakresie treści multimedialnych,
• zarządzanie zespołem produkcyjnym
• proaktywna, partnerska komunikacja z klientem i zespołem,
• dokładna analiza potrzeb klienta,
• rzetelne opracowywanie materiałów otrzymanych od klienta,
• tworzenie briefów i zadań dla zespołu
• przygotowywanie oraz realizacja harmonogramów prac,
• organizowanie zasobów (wewn. i zewn.) niezbędnych do ich realizacji,
• wyszukiwanie i zatrudnianie podwykonawców oraz nadzór nad ich pracą,
• sprawne ustalanie i współpraca z grafikami/animatorami/programistami,
• nadzór nad przebiegiem produkcji o elastyczne reagowanie na zmiany,
• egzekucja zaplanowanych działań projektowych tzw.:”dowożenie”,
• bieżące i rzetelne przygotowywanie budżetów i wycen,

OFERUJEMY:

• motywujący system wynagrodzenia adekwatny do zaangażowania i efektów,
• samodzielne stanowisko menadżerskie,
• udział w ciekawych i rozwojowych projektach,
• wyjazdy zagraniczne w miejsce realizacji,
• pracę w zespole ciekawych ludzi w biurze twórczą atmosferą
• możliwości wdrażania nowych trendów i technologii
• szkolenia i rozwój osobisty
• Jesteśmy otwarci na formę współpracy (umowa o pracę/B2B)

DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚCI:

• posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji marketingowej,
• pracowałeś/aś w studiu graficznym/ filmowym/domu produkcyjnym,
• przy procesach produkcji animacji i grafik komputerowych – co najmniej 2-3 letnim,
• w zarządzaniu projektem i zespołem projektowym – co najmniej 2 lata,
• w kontaktach z klientami (nawiązywanie i utrzymywanie relacji, analiza briefów, tworzenie prezentacji, negocjowanie, zbieranie i analizowanie informacji niezbędnych do realizacji projektu),
• Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B2,
• doświadczenie przy produkcji wirtualnych eventów będzie dodatkowym atutem.

OSOBOWOŚĆ /CHARAKTER

• samodzielność, elastyczność, podejmowanie inicjatywy,
• odpowiedzialność i terminowość,
• umiejętność pracy w zmieniającym się środowisku, (adaptacja do zmian),
• nastawienie na rozwiązanie problemów,
• rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
• umiejętność przekonywania klienta i zespołu do zawierania kompromisów
• Gotowość do pracy w elastycznym wymiarze godzin (nadgodziny w okresie produkcyjnym).

Jeśli zainteresowało Cię to stanowisko Project Manager’a aplikuj!