UNREAL GENERALIST

Jesteśmy zespołem dość nawiedzonych specjalistów, którzy, łącząc swoje branże i dziedziny, budują rzeczy unikalne (nawet wtedy, gdy proste).
Nasze usługi polegają na projektowaniu i realizacji nowoczesnych rozwiązań multimedialnych. Tworzymy oprawę wizualną, animacje i grafiki 3D, interaktywne prezentacje, scenografie oparte na mappingu 3D czy projekcjach holograficznych. Znajdujemy przestrzeń w płaszczyźnie, ożywiamy fasady, a nieruchome rozpędzamy. Efekty naszych prac trafiają do klientów z całego świata i są obecne, często razem z nami, na najciekawszych eventach, wystawach czy targach.
Aktualnie szukamy kogoś, kto dopełni nasz zespół w roli:

freelance/zdalnie

15 Lipca 2021

Do Twoich zadań należeć będzie m.in tworzenie programów, aplikacji systemów interaktywnych z przeznaczeniem na projekcje wielkoformatowe, ekrany dotykowe czy VR, a następnie pełnienie nad nimi opieki podczas realizacji lub wdrożeń. W MOOV zajmiesz się np. tworzeniem instalacji multimedialnych wykorzystywanych następnie w muzeach, showroomach i targach.
Uwaga! W zakresie Twoich obowiązków będzie leżeć nie tylko programowanie, ale również eksperymentowanie: prototypowanie, budowanie „mockapów”, testowanie rozwiązań łączących elektronikę, robotykę i mechanikę. Czeka Cię więc ciągła współpraca z działem kreatywnym.

Co jeszcze będziesz robił, czyli zakres zadań:

• programował i tworzył nowe aplikacje dla naszych klientów we współpracy z zespołem (PM, graficy, programiści, technicy) z użyciem nowoczesnych technologii multimedialnych (Unity 3D, Ventuz, Disguise, NOTCH)

• brał udział w fazie koncepcyjnej tworzenia projektu

•brał udział w wycenach, opiniowaniu nowych projektów i planowaniu ich realizacji,

• brał udział w pracach kreatywnych na potrzeby ofert i prezentacji dla potencjalnych klientów

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość Unity 3D oraz C#

• znajomość technik projektowania obiektowego

• dobra znajomość trendów, procesów i metodologii w zakresie interactive design’u

• świetne umiejętności komunikacyjne (praca w zespole)

• podstawowa znajomość oprogramowania graficznego takiego jak Photoshop lub Illustrator czy XD

• znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z klientem – i pisemną i ‚mówioną’, a więc im płynniej, tym lepiej

• cierpliwość, rzetelność, samodzielność i dobra organizacja pracy

Bardzo mile widziane:

• podstawowa znajomość oprogramowania  graficznego 3D np Cinema 4D (oj! za to bedą punkty)

• znajomość HTML/CSS/JS

• prawo jazdy kat. B

• znajomość zagadnień z dziedziny video i odtwarzania obrazu,

• dyspozycyjność (gotowość do częstych wyjazdów służbowych),

Poczujesz się na tym stanowisku jak ryba w wodzie, jeśli:

• interesujesz się digital designem,

• eksperymetujesz z elektroniką np Arduino, Raspberry PI,

• interesujesz się tworzeniem gier komputerowych

Oferujemy:

• stanowisko, na którym wykorzystasz swój potencjał i wiedzę  z zakresu programowania i elektroniki.

• pełną akceptację ‚trybów’ pracy i podejścia do kodowania,

• możliwość (i wsparcie!) rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

• dostęp do nowoczesnych technologii, (multitaction, Radar Touch,  Ventuz, Watchout, disquise, projektory, ekrany VR, AR, mixed reality)

• pracę w nie-korpo, ale w firmie z międzynarodowym doświadczeniem i zapędem,

• aktywny udział w rozwoju firm,

• pracę w środowisku bardziej „twórczym” niż oferuje książkowy software house,

• atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

• zatrudnienie na okres próbny a następnie stałą umowę o pracę,

• forma zatrudnienia: umowa o pracę /kontrakt