NISSENS. FRANKFURT 2016

Naszym zadaniem było stworzenie koncepcji nowoczesnej prezentacji oferty duńskiego producenta systemów AC i EC. Ponadto MOOV odpowiadał za projekt instalacji multimedialnych oraz stworzenie innowacyjnego przekazu marki na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie. Wykorzystując przekazy multimedialne wzmocniliśmy wizerunek marki jako lidera technologicznego w branży oraz w innowacyjny sposób zaprezentowaliśmy szeroką ofertę dla klientów. Na stoisku targowym odbył się pokaz holograficzny oraz ustawiono interaktywny stół.

INNOWACYJNA WIADOMOŚĆ

Specjalnie zaprojektowany interaktywny stół dotykowy z intuicyjnym i łatwym w obsłudze interfejsem umożliwił odwiedzającym stoisko samodzielne zapoznanie się z bogatym portfolio produktów i usług Nissens. Zastosowana przez nas technologia zapewniła zarządzanie prezentacją z wykorzystaniem rzeczywistych obiektów, tzw. tokenów umieszczanych na powierzchni stołu oraz nawigację za pomocą dotyku. Ten wyjątkowy stół do rozpoznawania obiektów multimedialnych potrafi również rozpoznawać umieszczone na nim dokumenty lub inne urządzenia elektroniczne, takie jak telefony.

INSTALACJA HOLOGRAFICZNA

Uwagę zwiedzających miał przyciągać ekran holograficzny umieszczony w centralnym punkcie stoiska. Hologram przedstawiał przygotowane przez nas animacje 3D, które sprawiały wrażenie zawieszenia w przestrzeni podzespołów i układów produkowanych przez Nissens. Hologram 3d przyciągnął uwagę wielu zwiedzających, co niewątpliwie przyczyniło się do sukcesu marki na targach Automechanika i spełnienia założeń marketingowych.

MAKING OF

ZOBACZ PROJEKTY:

ZOBACZ PROJEKTY:

holobox

ZOBACZ USŁUGI