DATATON

Multimedialne stoisko firmy Dataton na na targach ISE. Największej na świecie imprezie branży dla integratorów AV.

Amsterdam 2016

Naszym głównym zadaniem było przygotowanie multimedialnego stoiska i pokazu demonstrującego działanie systemu WATCHOUT i jego niezwykłych możliwości projekcyjnych. Zwróciliśmy uwagę na interaktywne elementy systemu oraz łatwość zarządzania ekspozycją za pomocą urządzeń mobilnych.

projekty - DATATON ISE2016
projekty - DATATON ISE2016

MULTIMEDIALNA SCENOGRAFIA

Stworzyliśmy trójwymiarową scenografię, która posłużyła jako tło do projekcji multimedialnych. Jej głównym elementem był trójwymiarowy niedźwiedź, który zwracał szczególną uwagę odwiedzających stoisko. Zainteresowani mogli wziąć udział w niezwykłej prezentacji wyjaśniającej działanie systemu WATCHOUT oraz mappingu 3D.

projekty - DATATON ISE2016
projekty - DATATON ISE2016

OD OGÓŁU DO SZCZEGÓŁU

Tworząc ekspozycję skupiliśmy się na wszystkich ważnych dla producenta zagadnieniach. Kierowaliśmy się zasadą "od ogółu do szczegółu", której głównym zadaniem multimedialnej scenografii i mappingu 3d było zainteresowanie maksymalnej liczby zwiedzających do wewnątrz stoiska, gdzie personel zapoznawał klientów ze sposobem działania systemu oraz portfolio produktów firmy Dataton.

Zwiedzający mogli sterować ekspozycją za pomocą interaktywnej aplikacji, która umożliwiała wyzwalanie różnych animacji, zmiany natężenia i kolorystyki oświetlenia oraz sterowania przestrzennym dźwiękiem. Przygotowaliśmy również mini demonstracje, na których personel prezentował możliwości oprogramowania i mappingu 3D. Stoisko zostało zaprojektowane w ten sposób, aby mogło być wykorzystane w różnych częściach świata w różnych konfiguracjach.

projekty - DATATON ISE2016
projekty - DATATON ISE2016
projekty - DATATON ISE2016