GDC Technics

Interaktywny hologram dla amerykańskiej firmy GDC TECHNICS podczas konwencji EBACE 2017 w Genewie.

Genewa 2017

Zadaniem naszego zespołu było stworzenie interaktywnej instalacji multimedialnej prezentującej w innowacyjny sposób portfolio usług klienta w trakcie jednej z najważniejszych wystaw branży awionicznej na świecie EBACE w Genewie.

projekty - GDC Technics
projekty - GDC Technics

HOLOGRAM

Przyciągający uwagę holograficzny "cube" o szerokości 4m był jedną z najciekawszych instalacji wystawy. Niewątpliwie przyciągał uwagę i wielu zwiedzających z zainteresowaniem zapoznawali się z ofertą spółki.

Prezentowana na hologramie trójwymiarowa animacja, wyjaśniała zagadnienia związane z wyjątkową ofertą GDC. Zwiedzający mogli przeglądać ofertę korzystając z interaktywnego ekranu dotykowego. Dzięki Intuicyjnemu interfejsowi użytkownika klienci łatwo nawigowali aplikacją i zapoznawali się z ofertą spółki.

projekty - GDC Technics
projekty - GDC Technics

GDC - LIDER BRANŻY

Spółka GDC zajmuje się "szytym na miarę" wyposażaniem samolotów w systemy elektroniki i awioniki. Jednym z największych wyzwań w tym projekcie było stworzenie nowoczesnego wizerunku spółki ugruntowującego przekaz, że GDC jest jednym z liderów branży Aviation Engineering.

animacja holograficzna GDC TECHNICS Genewa