mBank

mPołączeni – Wielka ‘Interaktywna’ impreza integracyjna z okazji rebrandingu mBanku.

Warszawa 2014

Jedna z największych akcji rebrandingowych popularnego w Polsce banku zakończona została wielką fetą dla 3500 pracowników tej korporacji. Do naszych zadań należała zaprojektowanie i development interaktywnych instalacji wraz z dostawą technologii.

projekty - mBank
projekty - mBank
projekty - mBank

SPOŁECZNOŚĆ

Impreza integracyjna dla największego Polskiego banku internetowego nie mogła obyć się bez interaktywnych atrakcji. Dla potrzeby tego wydarzenia zaprojektowaliśmy specjalną aplikację społecznościową, dzięki której na wielkich ekranach uczestnicy mogli 'czatować' za pomocą swoich smartfonów, 'lajkować' zdjęcia zrobione w trakcie imprezy, 'głosować' na najważniejsze korporacyjne wartości z którymi się utożsamiają.

interaktywne atrakcje na imprezie mBank
projekty - mBank
projekty - mBank
projekty - mBank

AKCJA INTERAKCJA

W trakcie Imprezy uczestnicy mogli wziąć udział również w innych interaktywnych zabawach m.in w prostych grach takich jak memo, puzle czy kółko i krzyżyk działających na ekranach dotykowych. Największym wyzwaniem dla naszego zespołu było stworzenie interaktywnej aplikacji która mogłaby być obsługiwana przez 3500 uczestników spotkania zarówno z urządzeń mobilnych użytkowników jak i z kilkudziesięciu komputerów i infokiosków zainstalowanych na evencie.

projekty - mBank
projekty - mBank
projekty - mBank
projekty - mBank