VOLKSWAGEN PASSAT SHOW

Mapping 3D Volkswagena Passata. Instalacja nagrodzona w konkursie InAVate 2012.

Poznań 2012

PROJEKCJA NA SAMOCHODZIE

Głównym pomysłem było zrealizowanie multimedialnego pokazu z wykorzystaniem projekcji na nowym modelu Passata. Akcja zrealizowana została pod tytułem „VW PASSAT SHOW” i premiera odbyła się na targach Poznań Motor Show a dalej podróżowała jako roadshow w 6 największych miastach w Polsce.

Animacja ruchu samochodu Volkswagen Passat

challenge - WYZWANIE

Najtrudniejszym wyzwaniem okazało się zaprojektowanie instalacji w ten sposób aby cała wraz z samochodem, techniką projekcyjną, wyciemnieniem mieściła się na powierzchni 9x9m i maksymalnej wysokości 4,5m oraz aby była możliwa do zmontowania w ciągu jednej nocy.

WYPRZEDZĄJACE CZAS MULTIMEDIA

Mapping na samochodzie wykonaliśmy za pomocą 4 projektorów wyświetlających zsynchronizowaną animację dopasowaną zarówno do bryły samochodu jak i tła oraz podłogi. Dzięki takiej projekcji widzowie mogli odnieść wrażenie że samochód naprawdę się porusza.

animacja i mapping bryły samochodu passat
mapping na samochodzie passat
projekty - VW PASSAT SHOW
projekty - VW PASSAT SHOW

MULTIMEDIALNA PODRÓŻ NOWYM VOLKSWAGENEM

Stworzony przez nas pokaz ilustrował wirtualną podróż nowym modelem Passata. Widzowie obserwujący pokaz mogli dowiedzieć się i doświadczyć możliwości systemów zainstalowanych w samochodzie takich jak np. system wykrywania zmęczenia, czy samodzielnego parkowania. Zilustrowane za pomocą mappingu 3D funkcje na długo zapadły widzom w pamięci.

InAVate 2012

Projekt VW Passat Show został doceniony przez jurorów konkursu InAvate i otrzymał główną nagrodę w konkursie w kategorii "Best Corporate Event" podczas uroczystej Gali w Amsterdamie.

projekty - VW PASSAT SHOW