GRUPA TUBĄDZIN

Gala 30 lecia lidera rynku producentów płytek ceramicznych.

Łódź 2016

Jubileusz Grupy Tubądzin był niezwykłą okazją spotkania z klientami spółki oraz możliwością podsumowania trzech dekad pracy fabryki. Uroczysta Gala odbyła się w Sali widowiskowej/auli Akademii sztuk pięknych w Łodzi. W trakcie Gali odbyła się niezwykła prezentacja prezesa i jednego z założycieli marki Tubądzin opowiadająca o historii i determinacji założycieli i zespołu tworzących niewątpliwie jedną z najbardziej znanych polskich marek.

projekty - TUBĄDZIN
projekty - TUBĄDZIN
projekty - TUBĄDZIN

PODRÓŻ W CZASIE

Podczas trwającej 30 minut specjalnie przygotowanej na tą okazję prezentacji widzowie na rozmieszczonych wokół nich ekranach dowiedzieli się o niezwykłych wydarzeniach składających się na historię spółki. Prowadzący przemieszczali się po wirtualnej wyświetlonej na podłodze linii czasu opowiadając o historii marki.

MULTIMEDIA

Dla potrzeb tego wyjątkowego wydarzenia zaprojektowaliśmy set multimedialny składający się m.in z projekcji z 14 projektorów multimedialnych tworzących projekcje scenograficzne na specjalnym ekranie umieszczonym na podłodze i scenie. 8 projektorów tworzyło projekcję wokół widzów. Minimalistyczna forma animacji w monochromatycznych kolorach czerwieni i czerni nadawała wyjątkowego klimatu.

projekty - TUBĄDZIN
projekty - TUBĄDZIN

POKAZ

Galę uświetnił pokaz mody Macieja Zienia, który od kilku lat współpracując z grupą Tubądzin projektuje i sygnuje swoim nazwiskiem kolejne kolekcje płytek. Specjalnie zaprojektowany przez nas pokaz tańca i projekcji wykonany został przez Paulinę Grochowsak, a wykorzystywany został również przez Grupę Tubądzin na stoisku podczas targów Cersaire w Bolonii.