IMMERSIVE ROOM

Jeśli chcesz zaoferować spójne i niezapomniane doświadczenie dla swoich klientów lub pracowników, Immersive Room to rozwiązanie, którym powinieneś się zainteresować.
Immersive Room to instalacja interaktywna opierająca się na specjalnie skonstruowanym połączeniu paneli LED i ekranów dotykowych. Bazując na nich, tworzymy pomieszczenie interaktywne, które przenosi użytkownika do cyfrowego świata. Treści, animacje i video wyświetlane na panelach LED i monitorze tworzą jednolitą całość dzięki specjalnym serwerom i oprogramowaniu. Instalacja, w zależności od pełnionej funkcji, może posiadać panel kontrolny pozwalający użytkownikowi na bezpośrednie ‘sterowanie’ treściami, lub dopasowywać treści do ruchu, bazując na wykrywaniu ruchu i postaci. Immersive room może być wszystkim: grą, prezentacją, symulatorem. Immersive room może być wszędzie: w showroomie, w centrum handlowym, na evencie, a nawet w siedzibie firmy. To pierwsza technologia, która posiada ściany, ale nie ma ograniczeń : )

więcej MNIEJ

Dzięki temu, że ściany Immersive Room są stworzone w całości z ekranów, treści wyświetlane w pomieszczeniu pozwalają na faktyczne zanurzenie się w doświadczenie. Użytkownik, co niespotykane, fizycznie wkracza w wirtualną rzeczywistość, skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Technologia ta może wiernie oddawać doświadczenia fizyczne: poprzez dodanie elementów kinetycznych możemy zasymulować np. bujanie łodzią lub wywołać efekt powiewu wiatru. Rozwiązanie jest całkowicie dopasowane do potrzeb klienta zarówno pod kątem infrastruktury, jak i treści i wywoływanych efektów.
Jednym z ciekawych pomysłów na wykorzystanie Immersive Room jest pop-up store – reklama w postaci przejścia przez cyfrowe doświadczenie niewątpliwie pozostanie w pamięci klientów.

Ekrany LED o wysokiej gęstości pixela
Ekrany wielkoformatowe
Serwery multimedialne
Dedykowana aplikacja
Dźwięk przestrzenny
Możliwe różne konfiguracje
Instalacja dostępna w wielu rozmiarach
Content 2D lub 3D

Odezwij się, a porozmawiamy jak można wykorzystać tą technologię przy prezentacji Twoich produktów/usług

INNE TECHNOLOGIE:

ZOBACZ USŁUGI