STÓŁ INTERAKTYWNY

STÓŁ INTERAKTYWNY

Wyobraź sobie że stół który rozpoznaje obiekty i przedmioty które na nim układamy, wyobraź sobie technologię która może rozpoznawać zarówno kształt przedmiotów, pozycję i ilość obiektów ułożonych na stole dotykowym. Twoje produkty prawdziwe produkty mogą stać się elementami interfejsu prawdziwie cyfrowej technologii (przyszłości).

więcej MNIEJ

Stół interaktywny wykorzystuje technologię dzięki której użytkownicy wchodzą w interakcje z treścią i mają bezpośredni wpływ na wyświetlane treści, cały digital experience dosłownie “leży w rękach” użytkownika. Stół oprócz podstawowych funkcji ekranu dotykowego w zależności od wersji instalacji rozpoznawać obiekty – wtedy stół interaktywny aktywowany jest poprzez umieszczenie obiektu/tokenu we wskazanym miejscu.

Mamy za sobą wiele wdrożeń, które wykorzystują możliwości tej technologii. Jeśli rozważasz stół dotykowy na targi, jako instalację w showroomie, w siedzibie firmy lub swoim obiekcie, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy różne rozmiary pod wynajem i sprzedaż.

Technologia interaktywna
Content 2D lub 3D
Przekątna 55''
Marker detection system (Rozpozawanie markerów)
Multiuser
Szkło hartowane

Odezwij się, a porozmawiamy jak można wykorzystać tą technologię przy prezentacji Twoich produktów/usług

ZOBACZ PROJEKTY:

INNE TECHNOLOGIE:

ZOBACZ USŁUGI