Jesteśmy agencją digital,która specjalizuje się wykorzystaniu nowych technologii multimedialnych w marketingu.

Czym się zajmujemy :

Tworzymy treści multimedialne, takie jak animacje 3D i 2D, wykorzystywane w prezentacjach interaktywnych, reklamach i filmie. Projektujemy i dostarczamy rozwiązania multimedialne zarówno z zakresu techniki scenicznej, jak i wyposażenia muzeów czy showroomów. Animujemy, programujemy, renderujemy, eksperymentujemy, proponujemy innowacyjne rozwiązania.

Kim są nasi odbiorcy :

Naszymi klientami są zarówno firmy i korporacje, jak i artyści, scenografowie, reżyserzy, projektanci. Pracujemy dla agencji marketingowo- reklamowych, ale również dla firm budujących i projektujących stoiska wystawiennicze. Odbiorcami naszych usług są także organizatorzy targów i konferencji oraz firmy produkujące eventy. Do współpracy zapraszają nas również architekci i studia zajmujące się projektowaniem wnętrz czy przestrzeni publicznych, takich jak muzea, showroomy czy parki tematyczne.

Kim Jesteśmy :

Tworzymy interdyscyplinarny zespół  inżynierów, grafików, animatorów, producentów, programistów i designerów. Myślimy i pracujemy zespołowo. Wierzymy w siłę synergii, moc wspólnych pomysłów i wymiany doświadczeń. Działamy nieszablonowo, łączymy technologię z designem. Dzięki estetycznej wrażliwości i wyczuciu trendów szybko znajdujemy wspólny język z designerami, projektantami i artystami. Jednocześnie nasze inżynierskie kompetencje sprawiają, że równolegle funkcjonujemy w obrębie specyfikacji technicznych czy repozytorium kodu.