Poznaj nasz proces współpracy dzięki któremu, realizacja twojego projektu przebiegnie łatwo i z sukcesem.

Sześć kroków do sukcesu

Oto nasz proces zarządzania projektem

01

START

Zaczniemy od określenia razem z tobą celów, jakie chcemy osiągnąć, a następnie zaplanujemy kolejne kroki. Można powiedzieć, że jako klient staniesz się częścią naszego zespołu. Aby dobrze zrozumieć i trafnie zdefiniować twoje potrzeby, warto zacząć od roboczego spotkania, podczas którego wspólnie wypracujemy założenia projektu.

02

Brainstorming

Podczas wspólnej burzy mózgów weźmiemy pod uwagę wszystkie pomysły nawet te zupełnie szalone. To najbardziej twórczy etap pracy, w którym swój początek mają najlepsze projekty. Jest tylko jedna zasada: nie odrzucamy i negujemy żadnych pomysłów!

03

PROTOTYPOWANIE

Aby zweryfikować nasze początkowe założenia, możemy zbudować makietę, przygotować próbne rendery animacji twojego produktu, zaprojektować prosty układ elektroniczny albo napisać fragment kodu. Dajemy sobie czas, by przetestować różne pomysły. To także etap zawierania mądrych kompromisów.

04

produkcja

To czas wytężonej pracy całego zespołu. Czas kiedy powstają finalne wersje animacji, renderingi, programy, projekty i rysunki. W tym momencie tworzymy też precyzyjny harmonogram działań na miejscu wydarzenia. Opracowujemy dokładny plan logistyczny: przygotowujemy listę sprzętu i jego transport.

05

WDROŻENIE I MONTAŻ

Teraz czas biegnie dwa razy szybciej. Cały nasz zespół pracuje na najwyższych obrotach, aby jak zawsze dotrzymać wyznaczonego terminu. Jesteśmy już na miejscu wydarzenia, wypakowujemy i instalujemy sprzęt. W przypadku gdy naszym zadaniem jest tylko przygotowanie treści lub programów, jest to moment na uploadowanie animacji lub wprowadzanie ostatnich poprawek w kodzie programów.

06

REALIZACJA

To najważniejszy, finalny etap całego projektu - chwila, kiedy zaprezentujesz go swoim klientom. Może będzie to pierwszy dzień targów albo eventu, premiera produktu, otwarcie showroomu... Będziemy z tobą przez cały ten czas aż do końca wydarzenia, obsługując systemy realizacji, mediaserwery itp. Zadbamy o każdy detal twojego eventu, zarówno w sieci, jak i w realnym świecie. Jesteś w dobrych rękach!

Startujemy? Odezwij się tu: