Immersive Room

Jeśli chcesz zaoferować spójne i niezapomniane doświadczenie dla swoich klientów lub pracowników, Immersive Room to rozwiązanie, którym powinieneś się zainteresować.
Immersive Room to instalacja interaktywna opierająca się na specjalnie skonstruowanym połączeniu paneli LED i ekranów dotykowych. Bazując na nich, tworzymy pomieszczenie interaktywne, które przenosi użytkownika do cyfrowego świata. Treści, animacje i video wyświetlane na panelach LED i monitorze tworzą jednolitą całość dzięki specjalnym serwerom i oprogramowaniu. Instalacja, w zależności od pełnionej funkcji, może posiadać panel kontrolny pozwalający użytkownikowi na bezpośrednie ‘sterowanie’ treściami, lub dopasowywać treści do ruchu, bazując na wykrywaniu ruchu i postaci. Immersive room może być wszystkim: grą, prezentacją, symulatorem. Immersive room może być wszędzie: w showroomie, w centrum handlowym, na evencie, a nawet w siedzibie firmy. To pierwsza technologia, która posiada ściany, ale nie ma ograniczeń : )

więcej MNIEJ

Dzięki temu, że ściany Immersive Room są stworzone w całości z ekranów, treści wyświetlane w pomieszczeniu pozwalają na faktyczne zanurzenie się w doświadczenie. Użytkownik, co niespotykane, fizycznie wkracza w wirtualną rzeczywistość, skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Technologia ta może wiernie oddawać doświadczenia fizyczne: poprzez dodanie elementów kinetycznych możemy zasymulować np. bujanie łodzią lub wywołać efekt powiewu wiatru. Rozwiązanie jest całkowicie dopasowane do potrzeb klienta zarówno pod kątem infrastruktury, jak i treści i wywoływanych efektów. Jednym z ciekawych pomysłów na wykorzystanie Immersive Room jest pop-up store – reklama w postaci przejścia przez cyfrowe doświadczenie niewątpliwie pozostanie w pamięci klientów.

ekran led
ekrany dotykowe
servery multimediów
interatywne treści
dźwięk przestrzenny
modułowa konfiguracja
stół dotykowy
różne rozmiary instalacji
animacje 2D i 3D
interaktywne ekrany

Odezwij się, a porozmawiamy jak można wykorzystać tą technologię przy prezentacji Twoich produktów/usług


Jeśli chcesz zaoferować spójne i niezapomniane doświadczenie, Immersive Room to odpowiednia technologia dla Ciebie. Cyfrowy Escape Room Moov – Sprawdź już teraz!

Immersive Room

Immersive Room to instalacja interaktywna opierająca się na specjalnie skonstruowanym połączeniu paneli LED i dotykowych. Bazując na nich, tworzymy pomieszczenie interaktywne, które przenosi użytkownika osobnego świata. Treści, animacje i video wyświetlane na panelach LED i monitorze tworzą jednolitą całość dzięki specjalnym serwerom oprogramowania. Te dopasowane do projektu pomieszczenia interaktywne technologie przenoszą użytkownika w inną, specjalnie dla niego stworzoną, galaktykę. Dzięki odpowiedniej budowie instalacji oferuje ona faktyczne zagłębienie się (‘immersion’) – użytkownik dosłownie wkracza w pokój interaktywny.

Immersive room może być grą, prezentacją, symulatorem, wszystkim, czego potrzebujesz – skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

PROJEKTY