Ze względu na aktualną sytuację na świecie,  usługi cyfrowe są coraz bardziej potrzebne. Ponieważ stoiska wystawiennicze, do tej pory zamawiane na targi, przenoszą się do showroomów, potrzebna jest zdecydowanie większa liczba dostawców usług cyfrowych. Zabudowa stoisk wystawienniczych nie jest już usługą tak poszukiwaną – przedsiębiorcy rozglądają się za alternatywnymi rozwiązaniami, pozwalającymi na ekspozycję swoich produktów i pokazania jak działają. Showroomy wydają się spełniać rolę, którą dotychczas wypełniały stoiska wystawowe na targach i konferencjach. 

Co więcej, wystawy i showroomy projektowane są w sposób, który pozwala na ich modułowość. Dzięki odpowiedniemu projektowi showroomy stają się mobilne na tyle, że mogą być przewożone do klienta lub na potrzeby wystawy tymczasowej. 

W MOOV wiemy jak ważne jest odpowiednie zaprojektowanie miejsca reprezentatywnego dla marki, podchodząc kompleksowo do wystaw i instalacji, biorąc pod uwagę usługi cyfrowe poszerzamy wachlarz możliwości klientów w dobie covid 19

Wszystko, co prezentujemy, wymaga obrania formy, w której będzie przedstawione. Tworzymy content do reklam, modele VR i AR, animacje 2d i 3d, hologramy, projektujemy layouty i rozwiązania graficzne. scenografia multimedialna jak i zaprojektowanie interfejsu aplikacji. Dlatego nazywamy je usługami cyfrowymi.

Dodatkowo pomożemy przy prezentacji danych – rzetelne przedstawienie informacji nie musi oznaczać suchego ich przekazania. Odpowiednia oprawa graficzna zawsze podnosi wartość prezentacji i działa perswazyjnie na odbiorcę.

Customizacja platformy internetowej – grafiki i animacje – virtual studio & crew – realizacja na żywo – obsługa planu zdjęciowego

Rynek eventowy, który do tej pory bazował na organizacji wydarzeń ‘w realu’, ze względu zarówno na sytuację na świecie jak i rozwój technologiczny, przenosi się do sieci. MOOV, specjalizując się w realizacjach multimedialnych, wychodzi naprzeciw potrzebom organizatorów. 

Oferujemy nie tylko treści i efekty multimedialne, ale też rozwiązanie, które wspomaga organizacje w przygotowaniu e-wydarzenia, niezależnie czy jest to konferencja online, webinar ,zgromadzenie akcjonarjuszy czy e-event.

 

Oferowane przez nas Usługi cyfrowe bazują na zastosowaniu nowoczesnych technologii, które pozwalają na kompleksową organizację wydarzenia od rejestracji, biletowania, wirtualnych scen, stworzenie przestrzeni dla sponsorów, pokojów warsztatowych, sal konferencyjnych, do networkingu, listy mailingowej, a nawet wirtualnych wizytówek. Technologia w obrębie wydarzenia umożliwia także pełną komunikację z jego uczestnikami live chat, video chat czy głosowanie). Stosowane przez nas rozwiązania i gromadzone dane przechowywane są zgodnie z wymaganiami RODO.

 

Szerokie spektrum usług cyfrowych kierujemy także w stronę  organizatorów konferencji i ewentów. Jeśli chodzi o samą scenę – prelegenci mogą łączyć się ze sceną bezpośrednio z dowolnego miejsca na świecie, obrazem z własnej kamery lub z użyciem zaimplementowanej przez MOOV wirtualnej scenografii (streaming RMTP) prelegenci mogą również występować bezpośrednio w naszym wirtualnym studio.

MOOV posiada własne studio wykorzystujące technologię, green screen oraz XR pozwalające na przeprowadzenie cyfrowego eventu w profesjonalny sposób, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Wykorzystując zaprojektowaną przez nas multimedialną scenografię, tworzymy unikatową wirtualną przestrzeń dla każdego rodzaju wydarzenia. Dowiedz się więcej 

 

usługi cyfrowet to nie tylko wirtualna konferencja czy event w sieci. W ramach oferowanego rozwiązania możemy przenieść do sieci wszystkie wydarzenia i spotkania, które dotychczas wymagały fizycznej obecności. Zaawansowana kastomizacje  rozwiązania pozwala nam na organizację takich wydarzeń jak spotkanie zarządu online, employer branding czy wirtualny event dla klientów.

moov.eu

eventy online

grafika i animacje

showroomy

instalacje interaktywne

premiery produktów

multimedia na scenie

video produkcja


Usługi cyfrowe MOOV

Grafika studyjna live Za pomocą oryginalnych projektów i nieszablonowych rozwiązań sprawiamy, że Twoja produkcja staje się prawdziwym widowiskiem.
Launch produktu Sprawimy, że premiera Twojego produktu będzie niezapomniana
Projektowanie sceniczne Scena, która staje się integralną częścią spektaklu.
Showroomy / wystawy Twoje produkty w prawdziwie przyciągającej oprawie.
Instalacje interaktywne …czyli to, co kojarzy Ci się z ‘digital experience’
Expos / targi Twoja obecność na targach sama w sobie staje się eventem
Scenografia cyfrowa Scenografia, która współgra z artystą w niebanalny sposób.
Digital content Pokazujemy treści tak, aby utkwiły w pamięci.
Specials Nieograniczone możliwości.

EVENTY ONLINE

Przenieś swoje wydarzenie do sieci

WIĘCEJ

wirtualna produkcja

Nowa alternatywa dla Twojego planu zdjęciowego.

WIĘCEJ

premiera produktu

Sprawimy, że premiera Twojego produktu będzie niezapomniana

WIĘCEJ

Projektowanie sceniczne

Zaprojektujemy scenę, która stanie się integralną częścią widowiska

WIĘCEJ

Instalacje interaktywne

Dotykaj, eksperymentuj, doświadczaj

WIĘCEJ

SHOWROOMY

Twoje produkty w prawdziwie przyciągającej oprawie

WIĘCEJ

VIDEO PRODUKCJA

Scenariusz, nagrania, studio, montaż

WIĘCEJ

Grafika i animacje

Tworzymy cyfrowe treści zapadające w pamięć odbiorcy

WIĘCEJ

TARGI I WYSTAWY

Multimedialne instalacje na targach i nie tylko. Angażuj odwiedzających w niezwykły sposób!

WIĘCEJ