3D Mapping

Mapping 3D – czyli projekcja na trójwymiarowych obiektach budująca iluzję wprawiająca w ruch budynki i samochody. Od ponad 10 lat zajmujemy się projekcją i mappingiem. Tworzyliśmy projekcje na budynkach, samochodach, rzeźbach. W MOOV opracowaliśmy też własne rozwiązanie umożliwiające projekcję na obiektach które mogą znajdować się w ruchu.

więcej MNIEJ

MOOV jako jedna z pierwszych firm w Polsce w 2009 roku wykonał mapping na budynku. Od tamtego czasu technologia zyskała na popularności i zaczęła być wykorzystywana w szerokim zakresie. Mapping ożywia nieruchome powierzchnie, a zastosowany, np. na samochodzie tworzy iluzję jego ruchu. 3D mapping stał się potężnym narzędziem marketingowym, artystycznym i wizerunkowym. W MOOV, idąc z duchem rozwoju technologii i uprzedzając rozwój trendów na rynku, opracowaliśmy autorskie rozwiązanie do projekcji kinetycznej. Nasza technologia umożliwia mapping obiektu, który już znajduje się w ruchu, zupełnie zmieniając jego cechy zewnętrzne i integrując powierzchnię obiektu z jego dynamiką. Takie zastosowanie mappingu w marketingu oznacza nowy wymiar reklamy.

Serwery multimedialne
Skanowanie 3D
Projektory multimedialne
Trackowanie pozycji
Content 3D design

Odezwij się, a porozmawiamy jak można wykorzystać tą technologię przy prezentacji Twoich produktów/usług


3D Mapping

Mapping projekcyjny (ang. projection mapping) opiera się na użyciu trójwymiarowych obiektów jako bazowej powierzchni.

3D mapping możliwy jest wszędzie, a więc brać pod uwagę można zarówno 3D mapping na budynku jak i na autach lub innych obiektach. Przykładowo, 3D mapping na samochodzie, który stoi w miejscu, wywoła iluzję jego ruchu.

Projection mapping MOOV

Co więcej, dodanie do projekcji współczynnika „kinetycznego” wykracza poza klasyczne mapowanie projekcyjne.

Mapowanie kinetyczne sprawia, że ta powierzchnia staje się częścią obserwowanego ruchu. Dzięki temu uzyskujemy niesamowitą dynamikę, a ruch staje się integralną częścią instalacji.

Technologia ta może być oparta na wykorzystaniu trackerów BlackTrax lub na niestandardowym rozwiązaniu, które opracowaliśmy we własnym zakresie.

Skontaktuj się, aby omówić najbardziej odpowiednią dla Ciebie opcję!

3D Mapping Architektura * Maping na Budynku * Maping Projekcyjny

ZOBACZ PROJEKTY:

ZOBACZ USŁUGI