TARGI I WYSTAWY


Design instalacji multimedialnych na targi i wystawy mamy już we krwi.

Expos

Dobrze wiemy, że na targach i konferencjach nie wystarcza już klasyczne stoisko i rozdawanie gadżetów. Ekran multimedialny na targach to konieczność, ale najlepiej, żeby stało za nim prawdziwe doświadczenie dla użytkownika, kompleksowe, interaktywne stoisko multimedialne. ‘Wystawienie się’ samo w sobie musi być już eventem i nasza głowa w tym, aby było! Dzięki innowacyjnym instalacjom i treściom tworzymy multimedialne rozwiązania na targi, które przyciągają odwiedzających.

Jeśli chodzi Ci po głowie multimedialne stoisko lub interesuje Cię kompleksowe projektowanie instalacji multimedialnych na wydarzenie, odezwij się do nas!

projektowanie multimediów

dobór i wynajem technologii i sprzętu

prototypowanie

przygotowanie treści multimedialnych

obsługa techniczna i realizacja

Instalacje multimedialne na targi i wystawy mamy już we krwi. Dobrze wiemy, że na targach i konferencjach nie wystarcza już klasyczne stoisko i rozdawanie gadżetów. Ekran multimedialny na targach to konieczność, ale najlepiej, żeby stało za nim prawdziwe doświadczenie dla użytkownika, kompleksowe, interaktywne stoisko multimedialne.

Dzięki innowacyjnym instalacjom i treściom tworzymy multimedialne rozwiązania na targi, które przyciągają odwiedzających. Posiadamy własny sprzęt który można od nas wynająć. Jeśli planujesz stoisko na targach lub interesują cię instalacje multimedialne na targi i wystawy, trafiłeś w dobre miejsce!

Jeśli planujesz stoisko na targach lub interesują cię instalacje multimedialne na targi i wystawy, odezwij się do nas

Dlaczego warto stosować instalacje multimedialne na targach i wystawach? Jakie są najlepsze nowoczesne formy komunikacji z klientami w trakcie targów i wystaw? Jakie narzędzia zastosować aby targi były hybrydowe i multimedialne? Czy można zrealizować transmisję internetową z targów i konferencji? Jak zadbać o klientów którzy odwiedzili stoisko targowe, ale cześć z nich woli spotkać się online?  Na te wszystkie pytania odpowiemy tobie w naszym poradniku. Wystarczy, że zaprenumerujesz nasz newsleter.