NISSENS

Interaktywne instalacje na stoisku targowym 

NISSENS

Interaktywne instalacje na stoisku targowym 

Naszym zadaniem było stworzenie koncepcji nowoczesnej prezentacji oferty duńskiego producenta systemów AC i EC. Ponadto MOOV odpowiadał za projekt instalacji multimedialnych oraz stworzenie innowacyjnego przekazu marki na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie. Wykorzystując przekazy multimedialne wzmocniliśmy wizerunek marki jako lidera technologicznego w branży oraz w innowacyjny sposób zaprezentowaliśmy szeroką ofertę dla klientów. Na stoisku targowym odbył się pokaz holograficzny oraz ustawiono interaktywny stół.

stół interaktywny na stoisku targowym
stół dotykowy rozpoznający obiekty

STÓŁ INTERAKTYWNY

Specjalnie zaprojektowany interaktywny stół dotykowy z intuicyjnym i łatwym w obsłudze interfejsem umożliwił odwiedzającym stoisko samodzielne zapoznanie się z bogatym portfolio produktów i usług Nissens. Zastosowana przez nas technologia zapewniła zarządzanie prezentacją z wykorzystaniem rzeczywistych obiektów, tzw. tokenów umieszczanych na powierzchni stołu oraz nawigację za pomocą dotyku. Ten wyjątkowy stół do rozpoznawania obiektów multimedialnych potrafi również rozpoznawać umieszczone na nim dokumenty lub inne urządzenia elektroniczne, takie jak telefony.

HOLOGRAM

Uwagę zwiedzających miał przyciągać ekran holograficzny umieszczony w centralnym punkcie stoiska. Hologram przedstawiał przygotowane przez nas animacje 3D, które sprawiały wrażenie zawieszenia w przestrzeni podzespołów i układów produkowanych przez Nissens. Hologram 3d przyciągnął uwagę wielu zwiedzających, co niewątpliwie przyczyniło się do sukcesu marki na targach Automechanika i spełnienia założeń marketingowych.

nissens hologram
projekcja holograficzna

MAKING OF


NISSENS

Interaktywna prezentacja marki Nissens podczas targów Automechanika 2016 we Frankfurcie.

FRANKFURT 2016

zobacz film

Do naszych zadań należało stworzenie koncepcji na nowoczesną prezentację oferty Duńskiego producenta systemów AC i EC. Co więcej, po stronie MOOV leżał design instalacji multimedialnych oraz stworzenie innowacyjnego przekazu marki na targach branży samochodowej w Frankfurcie. Za pomocą multimedialnego przekazu wzmocniliśmy wizerunek marki jako lidera technologicznego branży oraz zaprezentowaliśmy w innowacyjny sposób szeroką ofertę klienta. Na targowym stoisku odbywał się pokaz holograficzny oraz stanął interaktywny stół.

INNOWACYJNY PRZEKAZ

Specjalnie zaprojektowany przez nas interaktywny stół dotykowy , posiadający intuicyjny i łatwy w użyciu interfejs umożliwił odwiedzającym stoisko samodzielne eksplorowanie bardzo bogatego portfolio produktów i usług firmy Nissens. Wykorzystana przez nas technologia zapewniła zarządzanie prezentacją za pomocą rzeczywistych obiektów tzw. tokenów układanych na powierzchni stołu, jak i nawigacji za pomocą dotyku. Ten wyjątkowy multimedialny stół rozpoznający obiekty może także rozpoznawać układane na nim dokumenty czy inne urządzenia elektroniczne, jak np telefony.

INSTALACJA HOLOGRAFICZNA

Umieszczony w centralnym punkcie stoiska holograficzny ekran miał za zadanie zwracać uwagę zwiedzających. Hologram prezentował przygotowane przez nas animacje 3D które tworzyły wrażenie zawieszenia w przestrzeni komponentów i systemów produkowanych przez Nissens. Hologram 3d przyciągnął uwagę wielu zwiedzających, co niewątpliwie przyczyniło się do sukcesu marki na targach Automechanika i spełnienia założeń marketingowych.

INNE PROJEKTY