If everyone is moving forward together, then success takes care of itself.

Henry Ford

Działamy i myślimy zespołowo, ponieważ zgrany zespół potrafi wielokrotnie osiągnąć więcej niż każdy z osobna. Dlatego wierzymy w siłę synergii wspólnych pomysłów i moc wymiany doświadczeń. Myślimy i pracujemy zespołowo.

Naszą siłą jest zespół

Tworzymy interdyscyplinarny zespół inżynierów, grafików, animatorów, producentów, programistów i designerów. Myślimy i pracujemy zespołowo. Wierzymy w siłę synergii wspólnych pomysłów i moc wymiany doświadczeń. Myślimy nieszablonowo, łączymy technologię z designem.

Piotr Majewski
CCO, partner

Agata Dutka
COO, partner

Szymon Kabała
Art Director, partner

bartek barłowski

Bartek Barłowski
CTO, Partner

Zrealizowaliśmy wiele projektów – od prostych systemów konferencyjnych aż po wielkie, skomplikowane eventy, nasze rozwiązania znajdziecie w instalacjach muzealnych i showroomach zarówno w Polsce, jak i na świecie. Jesteśmy agencją digital którą wyróżnia holistyczne podejście do projektowania, wyczucie estetyki i wrażliwość dlatego szybko znajdujemy wspólny język z designerami, projektantami i artystami. Jednocześnie nasze inżynierskie kompetencje sprawiają, że funkcjonujemy równolegle w obrębie specyfikacji technicznych i programowania.

Zapraszamy!