Jeśli wszyscy popychają sprawy do przodu razem, to sukces sam się troszczy o siebie.

Henry Ford

Działamy i myślimy zespołowo, ponieważ zgrany zespół potrafi wielokrotnie osiągnąć więcej niż każdy z osobna. Dlatego wierzymy w siłę synergii wspólnych pomysłów i moc wymiany doświadczeń. Myślimy i pracujemy zespołowo.

Naszą siłą jest zespół

Tworzymy interdyscyplinarny zespół specjalistów inżynierów, grafików, animatorów, producentów, programistów i designerów. Myślimy i pracujemy zespołowo. Wierzymy w siłę synergii wspólnych pomysłów i moc wymiany doświadczeń. Myślimy nieszablonowo, łączymy technologię z designem.

avatar Piotr Majewski

Piotr Majewski
CCO, partner

Agata Dutka

Agata Dutka
COO, partner

ikonka msg
Szymon Kabala

Szymon Kabała
Art Director, partner

bartek barłowski

Bartek Barłowski
CTO, Partner

Zrealizowaliśmy wiele projektów – od prostych systemów konferencyjnych aż po wielkie, skomplikowane eventy, nasze rozwiązania znajdziecie w instalacjach muzealnych i showroomach zarówno w Polsce, jak i na świecie. Jesteśmy agencją digital którą wyróżnia holistyczne podejście do projektowania, wyczucie estetyki i wrażliwość dlatego szybko znajdujemy wspólny język z designerami, projektantami i artystami. Jednocześnie nasze inżynierskie kompetencje sprawiają, że funkcjonujemy równolegle w obrębie specyfikacji technicznych i programowania.

Zapraszamy!