Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer94940/public_html/moov.pl/wp-content/themes/blankslate-child/inc/admin-folder/admin/redux-framework/ReduxCore/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 376
Grafika i animacje

GRAFIKA I ANIMACJE

grafika 2d

grafika 3d

animacje

compositing i postprodukcja

rendering

Jesteśmy studiem animacji specjalizującym się w tworzeniu treści multimedialnych. Grafika i animacje to nasza codzienna praca. Tworzymy cyfrowe treści  dla potrzeb wydarzeń, targów i konferencji i premier produktów. Nasz proces wyróżnia się na tle innych i skoncentrowany jest wokół treści interaktywnych, animacji i renderingu w czasie rzeczywistym. To z nami stworzysz wyjątkową prezentację, wyjątkową treść do show roomu i przewrotną reklamę. Tworzymy animacje komputerowe i cyfrowy content, modelujemy, renderujemy, postprodukujemy, teksturujemy.

2D lub 3D
Modelowani 3D
Teksturowanie
Real-time rendering
Wysoka rozdzielczość

Nasz zespół składa się z animatorów, modelarzy 3D, generalistów 3D, reżyserów, to  ich współpraca, a także wzajemne inspirowanie się do działania, pozwalają tworzyć kreatywne animacje i grafiki. Bez względu na to, czy animacji 2d/3d,  animowanego explainera, statycznej klatki 3D do druku. animacji do  produkcji telewizyjnej, czy kampanii YouTube, wiemy jak to zrealizować.
Odezwij się i omówmy Twój projekt!

ZOBACZ PROJEKTY