Holobox

Hologram to jedna z najbardziej przyciągających widza instalacji multimedialnych. Efekt projekcji holograficznej niczym z filmu science fiction może być doskonałym dodatkiem do twojego stoiska targowego instalacji multimedialnej w showroomie albo witryny sklepowej lub muzeum. Specjalnie przygotowane treści multimedialne sprawiają wrażenie zawieszonych w przestrzeni zwracają uwagę odwiedzających i wprawiają w zdumienie.

więcej MNIEJ

To już blisko 10 lat od kiedy experymantujemy z hologramami, przepracowaliśmy zarówno piramidy holograficzne jak i efekt pepper ghost. Przetestowaliśmy w instalacjach kilkanaście różnych folii holograficznych i wdrożyliśmy je w showroomach i muzeach. Wiemy że niezlaeżnie którą technologię wybierzesz najważniejszy jest “kontent” jego właściwe przygotowanie to więcej niż połowa sukcesu. Zamów holobox a przygotujemy rownież specjalny kontent multimedialny i wyposażymy instalację w detykowany interaktywny panel sterowania.

szkło holograficzne
animacje 3D
interaktywny panel
dźwięk przestrzenny
różne rozmiary

Odezwij się, a porozmawiamy jak można wykorzystać tą technologię przy prezentacji Twoich produktów/usług


Hologram

Obecnie projekcja holograficzna jest jednym z „must have” na europejskich (i nie tylko) targach. Wywołując efekt ‘technologii przyszłości’, hologram 3d na targach umożliwia nietuzinkową i wielowymiarową prezentację produktu. Nie jest to jednak jego jedyne lub docelowe zastosowanie. Hologramy stwarzają genialny efekt w showroomach, i sklepach, a pokaz holograficzny wywołuje niesamowite przeżycia na koncertach, występach i pokazach mody.

Hologram 3D w showroom

Od samego początku pracujemy z hologramami, ciągle ulepszając oferowane rozwiązanie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować m.in szerokie spectrum rozmiarów i ustawień dla właściwie każdej projekcji, niezależnie czy jest to hologram w showroomie czy wielkoformatowa projekcja holograficzna na wydarzeniu.

W najem wchodzą projektory, media serwery, ekrany LED, ekrany dotykowe, a nawet pepper ghosts. W zakresie naszych usług leży zarówno instalacja urządzenia z dedykowaną treścią, jak i wirtualna projekcja holograficzna. Skontaktuj się, aby omówić możliwe zastosowania hologramu w Twojej branży!

Hologramy wysokiej rozdzielczości – Najlepsza oferta!

PROJEKTY