Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer94940/public_html/moov.pl/wp-content/themes/blankslate-child/inc/admin-folder/admin/redux-framework/ReduxCore/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 376
Stół Interaktywny - MOOV - Zaprojektujemy Twój stół dotykowy!

STÓŁ INTERAKTYWNY

Wyobraź sobie że stół który rozpoznaje obiekty i przedmioty które na nim układamy, wyobraź sobie technologię która może rozpoznawać zarówno kształt przedmiotów, pozycję i ilość obiektów ułożonych na stole dotykowym. Twoje produkty prawdziwe produkty mogą stać się elementami interfejsu prawdziwie cyfrowej technologii (przyszłości).

więcej MNIEJ

Stół interaktywny wykorzystuje technologię dzięki której użytkownicy wchodzą w interakcje z treścią i mają bezpośredni wpływ na wyświetlane treści, cały digital experience dosłownie “leży w rękach” użytkownika. Stół oprócz podstawowych funkcji ekranu dotykowego w zależności od wersji instalacji rozpoznawać obiekty – wtedy stół interaktywny aktywowany jest poprzez umieszczenie obiektu/tokenu we wskazanym miejscu.

Mamy za sobą wiele wdrożeń, które wykorzystują możliwości tej technologii. Jeśli rozważasz stół dotykowy na targi, jako instalację w showroomie, w siedzibie firmy lub swoim obiekcie, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy różne rozmiary pod wynajem i sprzedaż.

panel interaktywny
konttent 2D i 3D
Rozpoznawanie obiektów
wielu urzytkowników
Specjalne szkło

Odezwij się, a porozmawiamy jak można wykorzystać tą technologię przy prezentacji Twoich produktów/usług


Jeśli chcesz zaangażować swoich odbiorców / użytkowników, interaktywny stół dotykowy to idealne rozwiązanie. Stół interaktywny oznacza, że użytkownicy wchodzą w interakcje z treścią i mają bezpośredni wpływ na wyświetlane treści. Cały ‘experience’ dosłownie leży w ich rękach. W zależności od wersji instalacji, może być to także multimedialny stół rozpoznający obiekty – wtedy stół interaktywny aktywowany jest poprzez umieszczenie obiektu/tokenu we wskazanym miejscu.

Mamy za sobą wiele instalacji, które wykorzystują możliwości trackingu – w grę wchodzą nawet garnki!. Jeśli rozważasz stół dotykowy na targi, jako instalację w showroomie, w siedzibie firmy lub swoim obiekcie, zapraszamy do kontaktu.

Na wynajem dostępne różne ekrany i powierzchnie.

ZOBACZ W ZASTOSOWANIU