Projekcja Interaktywna

Czy wiesz że dzięki tej technologii każda powierzchnia, ściana, obraz, wydruk wielkoformatowy, może stać się powierzchnią interaktywną? Wyświetlany z projektora obraz może reagować na ruch i dotyk widza i przekształcić każdą powierzchnię w wielki interaktywny interfejs użytkownika.

więcej MNIEJ

W skład interaktywnej projekcji wchodzi projektor multimedialny, czujnik ruchu, oprogramowanie zarządzające interfejsem TUIO. Wyświetlany z projektora obraz może być przygotowany w taki sposób aby treści multimedialne były dokładnie „spasowane” z fizycznymi elementami znajdującymi się na interaktywnej powierzchni ściany. Np wokół konkretnego fragmentu wydruku może pojawić się animacja a aplikacja identyfikować będzie ten obszar jako interaktywny przycisk.

projekcja multimedialna
mapping 3D
sensor ruchu
sensor dotyku
animacje 2D i 3D

Odezwij się, a porozmawiamy jak można wykorzystać tą technologię przy prezentacji Twoich produktów/usług


Projekcje 3D

Ta technologia składa się z projektora wideo i odpowiednio zaprogramowanego czujnika. W MOOV jesteśmy w stanie zmienić praktycznie każdą powierzchnię w interaktywną. Możliwa jest projekcja 3d jak i 2d, wszystko zależy od Twoich potrzeb. Dzięki czujnikom nawet meble, papierowy plakat czy podłoga mogą przemienić się w pełni dotykowe instalacje, a projekcje 3d sprawią że zwyczajne wydarzenie zmieni się w event interaktywny.

Zorganizuj Interaktywny Event!

Projekcja interaktywna ma zastosowanie wszędzie i jest tak naprawdę istotą każdego interaktywnego doświadczenia.

ZOBACZ PROJEKTY

IMMERSIVE ROOM