ANIMATOR 3D

Ponieważ nie stoimy w miejscu i cechuje nas ciągły rozwój, potrzebny nam kolejny Animator 3D w zespole. Nasze usługi polegają na projektowaniu i realizacji nowoczesnych rozwiązań multimedialnych takich jak animacje i grafiki 3D, interaktywne prezentacje czy scenografie wirtualne. Dlatego  w trakcie pandemii zmodyfikowaliśmy sposób naszej pracy i znaleźliśmy nowe narzędzia komunikacji dla naszych klientów. Ze względu na fakt, iż świat stał się bardziej hybrydowy i być może, że tak już zostanie, musimy rozbudować nasz zespół. Dlatego szukamy nowego kolegi, kogoś, kto dopełni nasz zespół w roli grafika, animatora 3D. Z pewnością poniżej znajdziesz szczegóły, które wyjaśnią rolę i zachęcą do aplikowania na to stanowisko

Animator 3D
freelance/zdalnie
30 Czerwiec 2023

Animator 3D – Zakres Zadań:

• projektowanie cyfrowych materiałów graficznych,
• przygotowywanie modeli low i hi-poly,
• przygotowywanie UV map oraz teksturowanie,
• przygotowywanie animatików,
• layout i animacja scen 3D,
• animacja efektów cząsteczkowych,
• przygotowywanie oświetlenia scen,
• rendering i compositing,

oferta:

• stanowisko, na którym poczujesz się jak ryba w wodzie
• rozwój – w kreatywnym zespole i możliwości wdrażania nowych trendów,
• prace w rodzinnej firmie z międzynarodowym potencjałem wzrostu,
• motywujący system wynagrodzenia adekwatny do zaangażowania i efektów,
• udział w ciekawych i rozwojowych projektach,
• wyjazdy zagraniczne w miejsce realizacji,
• udział w szkoleniach i pogłębianie kwalifikacji Animatora 3D,
• swobodną atmosferę pracy w młodym zespole,
• wspólne obiady i lekcje angielskiego w czasie pracy,
• jesteśmy otwarci na formę współpracy (umowa o pracę/B2B)

Animator 3D – Wymagania :

• dobra znajomość środowiska Blender,
• umiejętność tworzenia obiektów 3D
• dobra umiejętność animowania i rigowania obiektów 3D
• znajomość After Effects i innych programów z pakietu Adobe
• znajomość Unreal Engine będzie dodatkowym atutem
• 2 letnie doświadcznie na podobnym stanowisku,

Osobowość / Charakter

• świetne umiejętności komunikacyjne (praca w zespole),
• cierpliwość, rzetelność, samodzielność i dobra organizacja pracy,
• elastyczność, podejmowanie inicjatywy,
• Odpowiedzialność i terminowość,
• umiejętność pracy w zmieniającym się środowisku,
• nastawienie na poszukiwanie rozwiązań niż narzekanie na problemy,
• Kreatywność i umiejętność zarażania swoimi wizjami zespołu i klienta,
• Gotowość do pracy w elastycznym wymiarze godzin.

Stanowisko Animator 3D podsumowanie. Ponieważ chcemy przybliżyć tobie bardziej, to co wyróżnia nas na tle innych, chcemy, abyś zrozumiał dokładnie jakie tworzymy projekty i na czym polega nasza praca. Aby spróbować określić jednym zdaniem i skatalogować nasze usługi, załóżmy, że jesteśmy agencją tech-experiential.

W przeciwieństwie do pracy studio animacji, do twoich zadań należeć mogą nie tylko te, które kojarzysz ze stanowiskiem Animator 3D oferowanym w innych firmach. U nas zajmiesz się również tworzeniem instalacji multimedialnych wykorzystywanych w muzeach, showroomach, a nawet w koncertach czy przedztawieniach teatralnych. Na twoją pracę mogą składać się takie zadania jak eksperymentowanie,  prototypownie, budowanie „mockapów”, testowanie rozwiązań łączących elektronikę, robotykę i mechanikę. Czeka cię więc ciągła współpraca z działem kreatywnym, kończąc, nudy nie będzie!

Jeśli zainteresowało Cię stanowisko Animator 3D aplikuj!