gala pokaz sala ziemi

JUBILEUSZ MPK

140 lat komunikacji miejskiej – obchody jubileuszu MPK Poznań

MOOV zajął się kompleksową obsługą gali jubileuszowej MPK Poznań. Naszym głównym zadaniem było przygotowanie koncepcji graficznej, treści i oprawy multimedialnej całego wydarzenia. Zaczynając od podstaw, czyli storyboardu i animaticu, stworzyliśmy animację prezentującą niezwykłą historię MPK w Poznaniu. Nasz scenariusz miał na celu ukazanie zmian, które zaszły w komunikacji miejskiej i używanej technologii przez minione 140 lat

Kreacja key visual, która była integralnym elementem usługi, opierała się na koncepcji komunikacji miejskiej przyszłości, uwzględniając elementy futurystyczne. Tak przygotowana kreacja wiązała się także z unowocześnieniem projektu logo poznańskiego mpk. Przy użyciu modernistycznego kroju i nowoczesnych elementów w projekcie, przedstawiliśmy miejskie przedsiębiorstwo komunikacyjne w całkowicie nowej odsłonie.

Dodatkowo, jednym z ważnych punktów programu gali była zaprojektowana przez nas animacja, bazująca na modelu 3D Poznania i podkreślająca zmiany w komunikacji miejskiej i ich wpływ na życie mieszkańców z biegiem lat.

MAKING OF

ZOBACZ PROJEKTY: