3D SKANER


Nie wiesz, czym jest 3D skaner (lub inaczej skaner multimedilany 3D)? Ta technologia działa jak rentgen 3d, dzięki specjalnej konfiguracji czujników i dostosowanej aplikacji.

Skaner multimedilany 3D

Dzięki tej technologii użytkownik może z dowolną szczegółowością i precyzją obejrzeć obiekt umieszczony za ekranem. Ponadto może wejść w interakcję z obrazem np. poprzez dotyk. Wszystko to razem sprawia, że ​​skaner 3d jest naprawdę zaawansowaną konstrukcją. Umożliwia pokazanie każdej istotnej funkcji czy cechy w bardziej niż wyczerpujący sposób.

Odezwij się, a porozmawiamy jak można wykorzystać tą technologię przy prezentacji Twoich produktów / usług

Ta technologia wykorzystująca rozszerzoną rzeczywistość (AR) przypomina w działaniu rentgen, dzięki specjalnej konfiguracji czujników i oprogramowaniu użytkownik może z zajrzeć do wnętrza obiektu i zobaczyć na ekranie elementy niewidoczne gołym okiem. Technologię nazwaliśmy skanerem multimedialnym, ze względu na uzyskiwany efekt, przypominający prześwietlanie obiektów.
Ekran dotykowy, za pomocą którego “prześwietlamy” obiekty, posiada specjalnie zaprojektowany interfejs użytkownika. Na ekranie możemy wybierać różne widoki, np. zajrzeć do środka samochodu i obejrzeć układ zawieszenia lub w kolejnym widoku układ napędowy. W zależności od treści stworzonych na potrzeby danej instalacji, modele 3D obserwowane przez użytkownika mogą być wzbogacone także o opisy, animacje, a nawet efekty dźwiękowe.

więcej MNIEJ

Skaner 3D to rozwiązanie całkowicie skalowalne – oznacza to, że ekran za pomocą którego prześwietlamy obiekty, może być np. ekranem telefonu lub tabletu (w przypadku instalacji znajdujących się w mniejszych pomieszczeniach lub modelach mobilnych). Skaner multimedialny może mieć także zastosowanie na evencie lub jako dedykowana instalacja do showroomu, a ekran używany do “prześwietlenia” może być dużym ekranem zainstalowanym na szynach umożliwiających jego przesuwanie.
Technologia jest w pełni adaptowalna, wywołując niezapomniany efekt niezależnie od skali jej zastosowania.

Ekrany dotykowe
Rendering w czasie rzeczywistym
Content 2D lub 3D
AR Poszerzona rzeczywistość

Odezwij się, a porozmawiamy jak można wykorzystać tą technologię przy prezentacji Twoich produktów/usług

efekt scnare 3d

ZOBACZ PROJEKTY:

nissens automechanika 2018

ZOBACZ USŁUGI:

ZOBACZ USŁUGI