Otwarcie kamienicy „Żelazko”

Kamienica „Żelazko” została odbudowana przy skrzyżowaniu ulic Ogrodowej i Krysiewicza w Poznaniu.

Ze względu na trójkątną podstawę budynek nazywany jest żelazkiem.

Odbudowa Żelazka była niesamowitym przedsięwzięciem, które mieliśmy zaszczyt uwieńczyć. MOOV był odpowiedzialny za event otwarcia budynku, który odbył się we wrześniu 2019 roku. Wydarzenie powierzono nam zarówno pod względem planowania i organizacji, jak i scenografii oraz efektów multimedialnych.

Główną atrakcją był kilkuminutowy film, stworzony na podobieństwo filmu dokumentalnego, który ukazywał kulisy tego niezwykłego przedsięwzięcia. MOOV był odpowiedzialny za jego produkcję od podstaw, zaczynając od koncepcji, poprzez scenariusz, nagrania i postprodukcję. Udało nam się przedstawić historię odbudowy Żelazka poprzez nagranie wywiadów z osobami zaangażowanymi w projekt i wykorzystanie nagrań archiwalnych w połączeniu z aktualnymi materiałami filmowymi. Istotne dla nas było uwzględnienie wszystkich mających wkład w sukces przedsięwzięcia.

Zaplanowaliśmy również uroczystość wmurowania kamienia węgielnego i byliśmy odpowiedzialni za profesjonalną dokumentację wideo i fotograficzną wydarzenia.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży eventowej i projektowaniu multimediów mogliśmy pełnić rolę agencji eventowej. Oferując kompleksową usługę, zadbaliśmy o to, aby wszystkie aspekty wydarzenia składały się w jedno niezapomniane doświadczenie.

PODOBNE PROJEKTY